/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F167f5002d727d88d89eb7fab16c9b9d6.jpg)
ЗСУ помстилися ракетникам РФ за атаку на Суми
На місці ураження пункту постійної дислокації 448 ракетної бригади російських окупантів зафіксовано вторинну детонацію боєприпасів.
Українські військові атакували пункт постійної дислокації (ППД) 448 ракетної бригади армії РФ у Курській області, яка у Вербну неділю завдала ракетного удару по місту Суми. Про це Генштаб ЗСУ у вівторок, 15 квітня.
Вказано, що були задіяні підрозділи Сил безпілотних систем, ССО, СБУ та інші складові Сил оборони. Всі разом вони атакували низку об’єктів на Курщині, пов’язаних з воєнними злочинцями, які причетні до ракетного удару по Сумам та до інших воєнних злочинів проти народу України.
“Уражено пункт постійної дислокації 448 ракетної бригади російських окупантів, зафіксовано вторинну детонацію боєприпасів. Результати удару уточнюються”, – йдеться у повідомленні.
У Генштабі запевнили, що кожна російська військова частина, підрозділ та їхні військовослужбовці, які здійснюють обстріли мирних міст і цивільних громадян України, будуть встановлені та обов’язково отримають відплату.
Тим часом росіяни у соцмережах скаржаться, що таких втрат 448 ракетна бригада ще не мала.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Ffeb94cfff2332791f4f80e4d6a8cc0f0.jpg)
Нагадаємо, росіяни поскаржилися на масовану атаку дронів у ніч на вівторок. У російському Курську пролунали численні вибухи. А у міноброни РФ запевнили, що ППО нібито збила 115 дронів над різними регіонами.
Пізніше стало відомо, що в Курську дрони влучили у склад боєприпасів.

