Заманив у ліс під приводом роботи й жорстоко поранив: у Києві затримали чоловіка за замах на вбивство
Заманив у ліс під приводом роботи й жорстоко поранив: у Києві затримали чоловіка за замах на вбивство

Заманив у ліс під приводом роботи й жорстоко поранив: у Києві затримали чоловіка за замах на вбивство

У Києві поліцейські затримали 61-річного чоловіка, який під надуманим приводом заманив свою знайому в безлюдне місце, а після відмови на залицяння завдав їй численних ножових поранень.

За даними слідства, нападник діяв цілеспрямовано й намагався вбити жінку.

Йому вже повідомлено про підозру у скоєнні замаху на умисне вбивство.

Злочин стався на проспекті Литовському, де небайдужий перехожий побачив жінку із множинними пораненнями та негайно викликав поліцію і швидку допомогу.

Як встановили слідчі, підозрюваний пообіцяв 37-річній потерпілій допомогти з пошуком роботи.

Він переконав жінку, що їй потрібно особисто зустрітись з “роботодавцем” і запросив її на зустріч у лісовий масив.

Там, залишившись із нею наодинці, чоловік почав нав’язливо залицятися.

Отримавши категоричну відмову, він вихопив ніж і завдав жінці численних ударів у груди та живіт, після чого втік, залишивши її без допомоги.

Попри важкі поранення, жінка змогла дістатися до дороги, де її побачив військовослужбовець, який і викликав екстрені служби.

Постраждалу у важкому стані госпіталізували.

Завдяки злагодженим діям слідчих та оперативників, того ж дня нападника вдалося затримати.

Як з’ясувалося, він неодноразово мав проблеми із законом і був судимий за тяжкі злочини.

Наразі чоловіку повідомлено про підозру за ч.

2 ст.

15, ч.

1 ст.

115 КК України — замах на умисне вбивство.

За рішенням суду його взято під варту без права на заставу.

Підозрюваному загрожує до 15 років ув’язнення.

Раніше повідомлялось, що на Хмельниччині підліток у квартирі влаштував різанину.

Інцидент стався 13 квітня близько 19:30 у місті Дунаївці.

Джерело матеріала
loader
loader