Підпалювали енергооб’єкти Укрзалізниці: у Києві та Харкові затримали п’ятьох російських агентів
Підпалювали енергооб’єкти Укрзалізниці: у Києві та Харкові затримали п’ятьох російських агентів

Підпалювали енергооб’єкти Укрзалізниці: у Києві та Харкові затримали п’ятьох російських агентів

Служба безпеки України та Національна поліція затримали ще п’ятьох ворожих поплічників, які на замовлення РФ підпалювали у Києві та Харкові енергооб’єкти Укрзалізниці, що забезпечує безперебійних рух військових ешелонів у напрямку фронту.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє СБУ.

Також фігуранти отримали завдання від кураторів на знищення авто мобільних вогневих груп, що захищають повітряний простір обох міст.

Для вчинення злочинів загарбники дистанційно завербували місцевих жителів, які шукали легкі заробітки у Телеграм-каналах.

Підпалювали енергооб’єкти Укрзалізниці: у Києві та Харкові затримали п’ятьох російських агентів - Фото 1

У Києві затримали двох переселенців з Часового Яру віком 19 та 21 рік, які оселилися в столиці після початку повномасштабної війни.

Згодом вони отримали замовлення РФ на знищення пікапів мобільних вогневих груп Сил оборони.

Правоохоронці затримали фігурантів, коли вони підпалили два службові авто українських захисників.

Підпалювали енергооб’єкти Укрзалізниці: у Києві та Харкові затримали п’ятьох російських агентів - Фото 2

У Харкові викрили ще трьох зловмисників. Ними виявились два студенти залізничного коледжу та їхня 15-річна знайома школярка. Загалом вони підпалили 24 релейні шафи сигнальних установок на лініях залізничного сполучення прифронтового регіону.

Наступним завданням фігурантів було вчинення серії диверсій у Вінниці. Але правоохоронці зірвали ворожі наміри і затримали всіх трьох зловмисників.

За викритими фактами затриманим повідомлено про підозру відповідно до вчинених злочинів за ч. 2 ст. 113 (диверсія, вчинена за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану) та ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Підпалювали енергооб’єкти Укрзалізниці: у Києві та Харкові затримали п’ятьох російських агентів - Фото 3

Тривають розслідування для притягнення до відповідальності неповнолітніх фігурантів.

Як повідомляв Укрінформ, контррозвідка Служби безпеки України одночасно затримала дев’ятьох агентів ФСБ Росії, які діяли у центральних та східних регіонах Україниі готували теракти й диверсії. Серед фігурантів – п’ятеро неповнолітніх віком 14-15 років.

Фото: СБУ

Теги за темою
СБУ Укрзалізниця
Джерело матеріала
loader
loader