/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F457%2F18c5998aa5118c5f8a4a3d01f3f71296.jpg)
Команда Трампа готує перемовини в Лондоні щодо перемир’я в Україні
Спецпредставник США з питань України та Росії Кіт Келлог заявив, що наступного тижня команда колишнього президента Дональда Трампа планує візит до Лондона для перемовин щодо можливого перемир’я в Україні. Про це він повідомив в ефірі Fox News.
Він також підкреслив, що, на його думку, Трамп зробив більше для мирного врегулювання за 90 днів, ніж було зроблено за попередні 900. Серед озвучених ідей — угода між США та Україною про копалини та всеосяжне припинення вогню. Йдеться про зупинку бойових дій у повітрі, на морі, на суші, а також в економічній та промисловій сферах щонайменше на 30 днів, після чого може бути укладено тривалу мирну угоду.
Нагадаємо, що 17 квітня в Парижі відбулась серія дипломатичних зустрічей, присвячених гарантіям безпеки для України. Зокрема, президент Франції Еммануель Макрон зустрівся зі спецпредставником Трампа Стівом Віткоффом та держсекретарем США Марко Рубіо.

