/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F5bd7bd5f701231700aaf9f79ca0c5ef1.jpg)
“Тиждень тому я мав інший вигляд”, – Юрій Макаров уперше зʼявився на публіці після нападу
Про це розповідає24 Канал з посиланням на NV. Журналіст і виконавчий продюсер Суспільного Юрій Макаров уперше після нападу 16 квітня зʼявився на публіці.
Макаров про відновлення після нападу
Макаров прийшов на допрем'єрний показ фільму “Вальс із системою” в Києві.
Мене випустили з лікарні через тиждень після активного "причінєнія добра". Це було зворушливо і, наскільки я можу судити, ефективно. Тиждень тому я мав інший вигляд і почувався принципово інакше. Своїм ходом [прийшов] і наче нічого не болить,
– сказав він.
За його словами, в лікарні поруч із ним цілодобово був поліцейський пост, але після виписки охорони йому не надали.
Як іде розслідування, [мені] невідомо… До слідства залучена фантастична кількість народу… Дочекаймось [результатів роботи слідства],
– зазначив журналіст.
У коментарі Суспільному Макаров також наголосив: “Я не повʼязую напад зі своєю журналістською діяльністю.”
Нагадаємо, що 16 квітня на Юрія Макарова скоєно напад у Києві. Його госпіталізували у важкому стані. За інформацією поліції, зловмисник утік із місця події. Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що взяв розслідування під особистий контроль.

