Чоловік виявив, що купив свій власний викрадений автомобіль
Чоловік виявив, що купив свій власний викрадений автомобіль

Чоловік виявив, що купив свій власний викрадений автомобіль

Британець Еван Валентайн виявив, що випадково викупив свою ж викрадену Honda Civic, витративши на неї 20 тисяч фунтів стерлінгів. У машині чоловік знайшов старі обгортки від шоколадного батончика і записані адреси.

Про це пише BBC News.

Чоловік випадково викупив свою вкрадену машину за 20 тисяч фунтів стерлінгів (понад 1 млн гривень). Зрозуміти це йому допомогли обгортки від батончиків Mars

Житель британського міста Соліхалл Еван Валентайн став героєм майже детективної історії. Чоловік купив автомобіль, який виявився його ж вкраденою машиною.

36-річний чоловік виявив зникнення своєї Honda Civic Type-R 28 лютого. Після звернення в поліцію і страхову компанію він почав шукати заміну рідкісній моделі і незабаром знайшов "ідентичну" машину за 70 миль (112 км) від будинку. Авто збігалося за роком випуску, кольором і навіть "злегка дратівливим вихлопом".

Валентайн придбав машину за 20 000 фунтів у, здавалося б, надійного автодилера. Однак, коли він приїхав додому, почав помічати в салоні дивні дрібниці — кілочок від намету, штучні ялинки та обгортки від батончиків Mars. Усе це здалося йому до болю знайомим.

Еван Валентайн став героєм майже детективної історії
Фото: Ewan Valentine

Вирішальний доказ він знайшов у навігаційній системі: в історії маршрутів збереглися адреси його дому та батьків.

"У мене тряслися руки, серце калатало. На мить я відчув тріумф, а потім зрозумів, що це зовсім не подвиг — це дурість", — згадує він.

В автосервісі Honda підтвердили: машина справді його. Оригінальний ключ підійшов до замка, а на кузові знайшли сліди підробки VIN-номера. Поліція припускає, що викрадачі заздалегідь підбирали жертву під замовлення, а автосалон, який продав машину, найімовірніше, теж став жертвою обману.

"Якби не ці маленькі "артефакти" — я б так і не дізнався правду", — зізнався британець.

Раніше Фокус повідомляв, що жінка їхала на роботу одна, а потім подивилася на заднє сидіння. Британка виявила "таємного пасажира". Ним виявився її власний пес, спанієль на прізвисько Джаспер, який непомітно пробрався в авто.

Також стало відомо, що чоловік помстився дівчині, яка вирушила в круїз без нього, "замінувавши" судно. Подорож Карибським морем опинилася під загрозою через лист підлітка, який образився через те, що його не взяли в подорож. Американець Джошуа Лоу надіслав послання, в якому стверджував, що на кораблі бомба.

Теги за темою
поліція Великобританія авто
Джерело матеріала
loader
loader