Забув телефон на Фудзі: туриста двічі за чотири дні рятували з гори
Забув телефон на Фудзі: туриста двічі за чотири дні рятували з гори

Забув телефон на Фудзі: туриста двічі за чотири дні рятували з гори

Студента з Китаю, який проживає в Японії, довелося двічі рятувати на горі Фудзі за чотири дні. 27 річний альпініст спочатку застряг через втрату спорядження, а потім знову, коли повернувся шукати свій телефон і постраждав від висотної хвороби.

Про це пише BBC.

Перший інцидент стався, коли він втратив необхідне спорядження для підйому та не зміг спуститися зі стежки Фудзіномія на висоті близько 3000 метрів. Його евакуювали гелікоптером.

Через кілька днів студент знову вирушив на гору, щоб забрати свій телефон та інші речі, залишені під час першого сходження. Однак під час повторного підйому він постраждав від висотної хвороби й знову потребував допомоги рятувальників.

Влада нагадує, що сходження на гору Фудзі дозволене лише в офіційний сезон з липня по вересень. Усі стежки наразі закриті через небезпечні погодні умови, а медичні пункти вздовж маршрутів не працюють.

Користувачі соцмереж критикують студента за нехтування правилами безпеки та вимагають, щоб він відшкодував витрати на обидві рятувальні операції.

Гора Фудзі є однією з головних туристичних пам’яток Японії, і влада посилює заходи проти надмірного туризму, зокрема підвищуючи плату за сходження.

Лише у 2023 році понад 220 000 людей піднялися на гору Фудзі у відкритий сезон з липня по вересень.

Джерело матеріала
loader
loader