Масована атака дронів на Москву та Підмосков’я: аеропорти зупинили роботу, пошкоджено багатоповерхівку
Масована атака дронів на Москву та Підмосков’я: аеропорти зупинили роботу, пошкоджено багатоповерхівку

Масована атака дронів на Москву та Підмосков’я: аеропорти зупинили роботу, пошкоджено багатоповерхівку

За даними Міноборони Росії, сили протиповітряної оборони (ППО) нібито збили 105 дронів над кількома регіонами, зокрема Воронезькою, Пензенською, Калузькою, Бєлгородською областями, а також Московською областю та самою Москвою.

Мер столиці Сергій Собянін заявив, що атака була «однією з наймасовіших» за останній час, і підтвердив збиття кількох БПЛА на підльоті до міста.

Губернатор Московської області Андрій Воробйов зазначив, що вибухи лунали в Раменському, Домодєдово, Коломні та інших містах регіону.

Наслідки атаки виявилися значними.

У Підмосков’ї, за попередніми даними, уламки збитих дронів пошкодили багатоповерховий житловий будинок у Раменському, де вибито вікна та частково зруйновано фасади кількох квартир.

Точна кількість постраждалих уточнюється, але російські пабліки повідомляють про щонайменше трьох поранених.

У районі залізничної станції Домодєдово уламки БПЛА порушили рух поїздів, а в кількох містах Підмосков’я зафіксовано загоряння через падіння уламків.

Авіаційна інфраструктура також постраждала: аеропорти «Внуково», «Домодєдово», «Шереметьєво» та «Жуковський» тимчасово припинили прийом і відправлення рейсів, запровадивши план «Килим».

Обмеження діяли кілька годин, що призвело до затримки десятків внутрішніх і міжнародних рейсів.

Станом на ранок 6 травня роботу аеропортів частково відновлено, але графік залишається нестабільним.

Російська влада традиційно звинуватила в атаці Україну, хоча офіційних коментарів від української сторони не надходило.

У соціальних мережах активно поширюються відео, на яких видно спалахи в небі, роботу ППО та уламки дронів.

Джерело матеріала
loader
loader