/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F60381d698f02107e7095b9d23f98bc09.jpg)
Катування ув’язненого на Полтавщині – повідомлено про підозру ще двом тюремникам
За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури ще двом працівникам «Полтавської установи виконання покарань (№ 23)» повідомлено про підозру.
Їм інкримінують катування, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 127 КК України).
За даними слідства, 15 квітня підозрювані з метою покарання ув’язненого за порушення режиму заздалегідь підготовленими смужками тканини прив’язали його до металевого ліжка. Після спроб потерпілого вивільнитись, до нього застосували спеціальний засіб – кайданки. В’язень був обмежений у русі 19 годин.
Нагадаємо, у квітні 2025 року вже було повідомлено про підозру двом працівникам цієї установи у вчиненні аналогічного злочину.
Наразі усім чотирьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у виді цілодобового домашнього арешту.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває і здійснюється ТУ ДБР у м. Полтаві.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Tweet
