До 11 років ув’язнення засуджено донеччанина, який передавав окупантам інформацію про розташування ЗСУ
До 11 років ув’язнення засуджено донеччанина, який передавав окупантам інформацію про розташування ЗСУ

До 11 років ув’язнення засуджено донеччанина, який передавав окупантам інформацію про розташування ЗСУ

До 11 років ув’язнення засуджено донеччанина, який передавав окупантам інформацію про розташування ЗСУ - Фото 1

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури заочно засуджено 29-річного мешканця Донецької області за вчинення особливо тяжкого злочину проти основ національної безпеки (ч. 3 ст. 114-2 КК України).

Прокурорами доведено, що фігурант справи за допомогою соціальної інтернет-мережі «Вконтакте» протягом 2022-2023 років добровільно передавав заступнику начальника «народної міліції днр», прес-секретарю «народної міліції днр» інформацію про місця розташування ЗСУ та військової техніки на території м. Краматорськ Донецької області, із точним позначенням цих місць на картах «Google Maps».

Указану інформацію чоловік надавав ворогу з мотивів несприйняття діючої української влади, підтримки і допомоги «днр», з метою нанесення шкоди суверенітетові, територіальній цілісності і недоторканості України та знищення військовослужбовців і військової техніки Сил безпеки й оборони України, які знаходилися на території Донецької області.

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси, за результатами спеціального судового провадження, обвинуваченого визнано винуватим та призначено покарання у виді 11 років позбавлення волі.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні проводилось слідчими УСБУ в Черкаській області.

Вирок набирає законної сили після 30 днів з моменту його проголошення, якщо сторонами не було подано апеляційну скаргу.

Пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Tweet
Джерело матеріала
loader
loader