/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3fa98d1009776e825e6eef3ad7aecd20.jpg)
«Нова пошта» закриває останнє відділення у Костянтинівці
Про це компанія повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.
«Сьогодні, 9 травня, вимушено закриваємо відділення №2 - останнє, яке продовжувало роботу у Костянтинівці Донецької області», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що дотепер це відділення працювало як пункт незламності: щодня з 11:00 до 15:00 (у час, дозволений комендантськими годинами) місцеві жителі приходили сюди, щоб зарядити мобільні телефони, вийти на звʼязок із рідними за допомогою Starlink, погрітися, приготувати їжу, зняти готівку.
Крім того, поки що не відновлюватиме роботу і відділення №7 через безпекову обстановку.
Як повідомляв Укрінформ, ввечері 7 травня росіяни скинули на Костянтинівку авіабомбу ФАБ-250. Влучання сталося у багатоквартирний будинок. Відомо про 13 поранених.
Фото: Нова пошта

