У столиці коханець задурив голову жінці, обікрав її на ₴300 тис. та втік до Одеси
У столиці коханець задурив голову жінці, обікрав її на ₴300 тис. та втік до Одеси

У столиці коханець задурив голову жінці, обікрав її на ₴300 тис. та втік до Одеси

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Як стало відомо, до поліції звернулась жителька Шевченківського району. Вона повідомила, що її співмешканець напередодні зник, а разом з ним – і всі її заощадження. Як з’ясувалося, пара познайомилась на сайті знайомств і прожила разом близько місяця. Поки жінка була на роботі, чоловік забрав гроші, викликав таксі й вирушив до іншого міста.

«Ми встановили, що зловмисник скористався довірою жінки, викрав велику суму коштів і подався до Одеси. За добу ми його розшукали та затримали. Частину грошей вилучено, іншу він встиг витратити», – повідомив начальник Шевченківського управління поліції Ігор Падюк.

30-річному чоловіку повідомлено про підозру за крадіжку, вчинена в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України). Йому загрожує до восьми років позбавлення волі. Суд уже обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 302 800 гривень.

Джерело матеріала
loader
loader