/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F66adfc1ad120aa90db14066faee6afad.jpg)
НХЛ зганьбилась заявою щодо війни в Україні та повернення росіян
В організації сподівались, що війна в Україні завершиться якомога швидше. Все задля того, щоб росіяни повернулись до виступів на міжнародній арені, повідомляє 24 канал із посиланням на офіційний сайт ліги.
НХЛ пробила чергове дно
Про швидке завершення війни в Україні та повернення росіян у міжнародний спорт заговорив виконавчий директор асоціації гравців НХЛ Марті Волш. Чиновник видав ганебну заяву стосовно гравців з ворожої країни, які виступають в лізі.
Волш заступився за російських хокеїстів. Виконавчий директор наголосив, що вони не мають нести відповідальність за дії та політику власної країни.
Вони мало що можуть зробити з тим, що відбувається в Україні та в Росії. Вони хочуть грати з найкращими. Ми чуємо це постійно, вони хочуть грати в найкращих турнірах за участю найкращих команд. Ми сподівалися, що до моменту Олімпіади військовий конфлікт зупиниться там, де він зараз є. Але, здається, що він загострюється, а не деескалується, тож подивимося, що буде в майбутньому. Наразі ми не очікуємо участі Росії в Олімпіаді-2026,
– сказав Волш.
Нагадаємо, що легендарний хокеїст Домінік Гашек розніс Владіміра Медінського, який видав огидну заяву під час переговорів України та Росії.

