/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ff69ad64aabea9f1c28a8af61d4e542ea.jpg)
Сибіга: Мені було неприємно читати привітання деяких країн до «дня Росії»
Про це глава української дипломатії сказав ЗМІ перед початком засідання у форматі «Веймар+» у Римі, передає Укрінформ.
«Мені як міністру країни, яка воює, сьогодні вранці було особливо неприємно читати публічні привітання деяких країн на адресу російського агресора, з національним святом. Не може бути жодного винагородження агресії. Не може бути жодного винагородження країни-агресора», - підкреслив Сибіга.
Він додав, що «має моральне право це озвучувати», зазначивши, що був учора разом з литовським колегою у Херсоні, який розташований за 13 км від лінії фронту, і на власні очі побачив, що таке російський терор.
«Це ненормально. Український народ має право на нормальне життя», - наголосив очільник МЗС.
Як повідомляв Укрінформ, держсекретар США Марко Рубіо привітав росіян із «днем Росії» і заявив, що його країна «прагне конструктивної взаємодії з РФ для досягнення тривалого миру між Росією та Україною».

