/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Faa8546a2d0c1334dceb115ef1e081611.jpg)
Громада Києва передала 2400 безпілотників та 5 вантажівок двом бригадам, – Кличко
Про це Віталій Кличко повідомив у телеграм-каналі, інформує 24 Канал.
"Громада столиці продовжує допомагати нашим військовим. І сьогодні бійцям 112-ої бригади Тероборони Києва передав на фронт ще 2400 БпЛА різних типів. Зокрема, 2300 ударних FPV-дронів (серед них і оптоволоконні), 100 розвідувальних нічних та теплових дронів, 5 наземних станцій керування БпЛА. Також чергову партію допомоги від Києва отримали і захисники 92-ої окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка Сухопутних військ ЗСУ. На фронт поїхали 5 вантажівок", – повідомив Віталій Кличко.
Він зазначив, що раніше у 2025 році бійці 112 бригади вже отримували від киян 2000 БпЛА різних типів.
Військові двох бригад отримали допомогу від громади Києва / Фото Віталія Кличка
Київ й надалі допомагатиме ЗСУ
Також Віталій Кличко запевнив, що столиця й надалі допомагатиме захисникам.
"Нагадаю, цього року Київрада вже спрямувала 6 мільярдів гривень на підтримку Сил оборони та безпеки. За ці кошти захисники купують вкрай необхідне оснащення – безпілотники, автомобільну техніку, системи РЕБ. Ми продовжимо допомагати нашим військовим, постійно шукаючи для цього будь-які можливості", – підкреслив мер.
До слова, Віталій Кличко ініціював збільшення допомоги ЗСУ від Києва ще на 2 мільярди гривень. Відповідний проєкт рішення найближчим часом має бути винесений на засідання Київради для ухвалення

