У Харкові знайшли тіло четвертого загиблого від удару РФ по підприємству
У Харкові вже п’яту добу продовжуються розбір завалів на місці удару російської ракети у підприємство у Київському районі. Зранку 12 червня рятівники виявили тіло четвертого загиблого, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.
- Буквально зараз дістали з-під завалів тіло четвертої людини, - зазначив Терехов.
У ДСНС додали, що на місці проводяться заходи щодо вилучення тіла. Пошукові роботи тривають. Під завалами можуть бути тіла ще двох людей.
РФ вдарила по підприємству вночі 7 червня. Сталися значні руйнування та масштабні пожежі в чотирьох виробничих будівлях. Співробітники ДСНС врятували з-під завалів двох осіб. Під час подальших робіт стався обвал конструкцій, постраждав рятувальник.
Тіло четвертого загиблого від удару РФ по Харкову 7 червня. Фото: t.me/DSNS_Kharkiv
- 11 червня з-під завалів дістали тіло третьої жертви обстрілу.
- У ніч на 12 червня росіяни здійснили чергову масовану атаку на Харків дронами-камікадзе. Зафіксовано 11 влучань і ще один «шахед», який не вибухнув. Атака тривала з 01:37 до 03:08 ночі.
