Кількість постраждалих через ранковий масований удар по Херсону зросла до 20
Кількість постраждалих через ранковий масований удар по Херсону зросла до 20

Кількість постраждалих через ранковий масований удар по Херсону зросла до 20

До 20 зросла кількість постраждалих через ранковий масований дроновий удар РФ по Дніпровському району Херсона.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

«До двадцяти збільшилась кількість постраждалих через російський масований дроновий удар по Дніпровському району», - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що до лікарні звернулася жінка 1966 року народження, яка дістала вибухову травму та уламкове поранення тулуба. Вона лікуватиметься амбулаторно.

Серед постраждалих також 41-річний херсонець, у нього вибухова травма та уламкове поранення ноги. Він лікуватиметься амбулаторно.

Ще  у жінок, 84, 50 та 62 років, а також 58-річного чоловіка, — вибухові травми і уламкові пораненням. Постраждалого херсонця шпиталізували, решті — надали меддопомогу і відпустили на амбулаторне лікування.

Як повідомляв Укрінформ, зранку війська РФ атакували з дрона Дніпровський район Херсона.

Начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін заявив, що росіяни змінили тактику застосувань БПЛА – з самого ранку масовано атакують Дніпровський район Херсона, зростає кількість поранених.

Пізніше в МВА повідомили, що кількість поранених внаслідок цих ударів зросла до 15.

Теги за темою
війна Обстріл Херсон
Джерело матеріала
loader