Тарас Тополя розповів, які травми отримав під час служби: Займаюся з реабілітологом
Тарас Тополя розповів, які травми отримав під час служби: Займаюся з реабілітологом

Тарас Тополя розповів, які травми отримав під час служби: Займаюся з реабілітологом

Фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя зізнався, що після служби під час війни має серйозні проблеми зі здоров'ям. В інтерв'ю YouTube-каналу Марічки Падалко музикант розповів, що має низку травм, отриманих під час виконання бойових завдань – у нього проблеми з колінами, плечима та очима. За словами Тополі, зараз він майже не бачить на одне око і досі проходить реабілітацію із фахівцями.

– Мене вдарило здоров'я під час виконання бойових завдань. Потім, коли вийшов, операцію на очах робив і досі займаюся з реабілітологом. Коли тобі ноги, коліна болять місяцями і протягом двох років це повертається постійно, чи з плечима проблема, чи щось з очима – я не бачу на ліве око – це все наслідки того, що сталося в перший рік цієї війни. І тому приступити до чогось масштабного не можу, бо тобі треба навести лад у всьому, – уточнив він.

Тарас додав, що, незважаючи на труднощі, він все ж поступово повертається до музики, бо має на це емоційний ресурс. Колектив планує випустити новий альбом через рік.

- Ми налагодили студійну роботу, пішли певні процеси. Написання альбому - це технічний процес, але це емоційний процес. Треба мати енергію всередині для того, щоб щось віддати. Але ось я можу сказати, що нарешті психологічно і фізично ми вийшли на той рівень, що все починаємо робити альбом. І плануємо завершувати за рік-півтора. Демок вже 30 штук. Але від демок до повноцінної пісні може піти дуже багато часу, - наголосив артист.

Лідер гурту "Антитела" Тарас Тополя разом із музикантами вступив до лав тероборони ЗСУ ще до початку повномасштабної війни. На початку російського вторгнення артисти служили у 130-му батальйоні Києва, а пізніше їх перевели до Харкова. Через 6 місяців служби у ЗСУ музикантів повернули до столиці як стрільців-парамедиків евакуаційних екіпажів. Там вони продовжують службу у лавах ТРО і паралельно виступають із концертами, збираючи гроші для своїх побратимів. 17 липня 2023 року музикантів гурту удостоїли медалями "За оборону міста-героя Харкова". Пам'ятні нагороди від мера Ігоря Терехова отримали лідер колективу Тарас Тополя, клавішник Сергій Вусик та гітарист Дмитро Жолудь.

Тарас Тополя розповів, які травми отримав під час служби: Займаюся з реабілітологом - Фото 1
Джерело матеріала
loader