/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F7c3d0e8ee88b9426108d290071ffddea.jpg)
НАТО більше немає сенсу існувати в такому вигляді, – міністр оборони Італії
Його заяви пролунали під час виступу на конференції в Падуї. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на телеканал Tg24 Sky.
Міністр оборони Італії закликав до перебудови НАТО
Крозетто заявив, що нинішня архітектура Північноатлантичного альянсу вже не відповідає викликам часу, адже Атлантичний регіон більше не є геополітичним центром світу. За його словами, світовий фокус зміщується в інші регіони, з якими західні держави тепер мають будувати діалог.
Якщо НАТО був створений для забезпечення миру та взаємної оборони або стає організацією, яка бере на себе це завдання, спілкуючись з Глобальним Півднем, то воно стає чимось глибоко іншим, інакше ми не досягнемо мети – безпеки в межах правил, які діють для всіх,
– пояснив він.
Крозетто також скептично оцінив роль Європи у світі, заявивши, що "її час минув, і я кажу це з сумом".
Він додав, що ООН так само втратив своє значення, організація наразі менш значуща, ніж Китай, Індія або Ізраїль – перечислив він.
