Телеведуча Інна Шевченко розповіла, як живе з трьома прізвищами у Франції: Всі вони законні
Телеведуча Інна Шевченко розповіла, як живе з трьома прізвищами у Франції: Всі вони законні

Телеведуча Інна Шевченко розповіла, як живе з трьома прізвищами у Франції: Всі вони законні

Ведуча "Фактів" ICTV Інна Шевченко розповіла, як живе із трьома прізвищами у Франції. За словами Інни, Шевченко – це прізвище її колишнього чоловіка. Її дівоче прізвище Яценко, а прізвище нинішнього чоловіка Лорана – Жаві. В інтерв'ю Коротко про журналістка розповіла, що у Франції всі вони вважаються законними та використовуються за потребою.

– У Франції це взагалі цікава історія. Тут у мене три прізвища, і всі вони законні (сміється). У мене український паспорт до сих пір, як і закордонний, на прізвище Шевченко. Моє дівоче прізвище Яценко фігурує в документах про одруження, бо там я виходила заміж як Яценко. У страхових документах дуже часто фігурує прізвище Шевченко-Яценко. Іноді фігурує прізвище чоловіка - Жаві, бо вони хочуть мене якось прив'язати до Франції, й іноді пишуть Шевченко-Жаві чи Жаві-Шевченко. У французькій базі фігурують всі три прізвища, і я можу ними користуватись, - поділилася журналістка.

Інні Шевченко 46 років. З 2020 року одружуена з французьким режисером Лораном Жаві. Пара познайомилися у 2016 році, їхнє спілкування почалося у месенджерах. Через два роки кінодіяч зробив телеведучій пропозицію у Венеції у її день народження. Зараз Шевченко чекає на первістка, перебуваючи на останніх місяцях вагітності. Жаві також має двох дітей від попереднього шлюбу.

 

Теги за темою
паспорт
Джерело матеріала
loader
loader