/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2F117e9a6c431bfa35d9ea0d40736fbaf3.jpg)
Заволодів землями лісового фонду на Київщині – підозрюється директор товариства
За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру 54-річному директору товариства у заволодінні шляхом обману земельною ділянкою, використанні завідомо підробленого документа та розпорядженні майном, щодо якого фактичні обставини свідчать про його одержання злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).
За даними слідства, підозрюваний шляхом обману та вчинення правочинів із використанням підроблених документів, заволодів чотирьма земельними ділянками лісогосподарського призначення в м. Ірпінь Бучанського району, що перебували у державній власності.
З метою легалізації одержаного майна засновником товариства, яке спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових будівель, до статутного капіталу внесена частка у вигляді вказаних земельних ділянок.
Сума завданих державі збитків склала понад 35 млн грн.
На земельні ділянки накладено арешт із забороною вчиняти дії щодо володіння, користування та розпорядження нею.
Досудове розслідування здійснюється слідчими СУГУ НП в Київській області за оперативного супроводу Департаменту забезпечення діяльності, пов’язаної з небезпечними матеріалами НПУ.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Київська обласна прокуратура
Tweet
