/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F332ba6d7210f3700bb53e6836273d816.jpg)
Тарасу Цимбалюку приписали роман з Антоніною Хижняк: актор різко відреагував
Тарас Цимбалюк та Антоніна Хижняк / © instagram.com/taras.tsymbaliuk
Українському актору Тарасу Цимбалюку, який став новим героєм романтичного реаліті "Холостяк", приписали роман із колегою Антоніною Хижняк.
Артисти свого часу зіграли палке подружжя в серіалі "Спіймати Кайдаша". Хоч картина вже давно завершилася, але, вочевидь, ще є такі, які бачать в акторах не просто колег, а й пару в реальному житті. Зокрема, на YouTube навіть з'явилося відповідне відео, де йдеться про "стосунки" Цимбалюка та Хижняк.
Актор натрапив на ролик та з іронією прокоментував його зміст. Він звернувся до Антоніни Хижняк та зазначив, що "в неї немає совісті", адже, мовляв, між ними "стосунки", а вони пів року не бачилися.
"А, так? Тоню, немає в тебе совісті. Як так, ми з тобою пів року не бачимося? У нас же стосунки!" – іронічно написав актор.
Допис Тараса Цимбалюка / © instagram.com/taras.tsymbaliuk
Загалом, Тарас Цимбалюк дав зрозуміти, що жодних романтичних стосунків між ним та Антоніною Хижняк насправді немає. Своє кохання артист вирушає шукати на проєкті "Холостяк".

