/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F254%2Fb6c859a65ab2217404c0be0c097cbe35.jpg)
Бернардескі близький до повернення в Серію A
Бернардескі близький до повернення в Серію AКолишній гравець Ювентуса може підписати контракт з Болоньєю після відходу з МЛС.
Болонья веде просунуті переговори щодо трансферу вінгера Федеріко Бернардескі, який залишив Торонто на правах вільного агента за обопільною згодою.
Як повідомляє інсайдер Фабріціо Романо, 31-річний італієць наразі близький до повернення до Серії A.
За інформацією джерела, Бернардескі став пріоритетною ціллю для керівництва Болоньї в це трансферне вікно. Клуб уже зробив офіційний запит на підписання 31-річного атакувального півзахисника.
Очікується, що угода буде укладена найближчим часом. Таким чином, Бернардескі може знову з’явитися на полях чемпіонату Італії після трьох років у канадському клубі, де він провів 99 матчів, забив 26 голів та віддав 16 асистів.
