Лавров висунув перелік вимог для миру з Україною. МЗС відреагувало
Лавров висунув перелік вимог для миру з Україною. МЗС відреагувало

Лавров висунув перелік вимог для миру з Україною. МЗС відреагувало

Риторика Кремля демонструє відмову від мирних зусиль. Про це заявив речник українського Міністерства закордонних справ Георгій Тихий у відповідь на заяви глави МЗС РФ Сергія Лаврова про «усунення загроз безпеці Росії», передає «Главком».

«Справжня «денацифікація» має розпочатися з Москви, враховуючи її ставлення до інших етнічних груп – азербайджанців та решти народів Південного Кавказу, Центральної Азії, українців, кримських татар та інших. Войовнича риторика Лаврова демонструє, що Росія відкидає мирні зусилля та натомість вдається до ультиматумів зразка 2022 року», – йдеться в заяві.

Георгій Тихий закликає партнерів негайно застосувати нові, жорсткі санкції проти «цих російських «денацифікаторів», щоб повернути їх до реальності».

«На порядку денному – завдання демілітаризації та денацифікації України, скасування антиросійських санкцій, відкликання всіх судових позовів проти Росії і повернення її активів, незаконно заарештованих на Заході. Усі ці положення мають бути прописані в юридично зобов'язуючій угоді про мирне врегулювання», – повторив Лавров перелік пропагандистських вимог Кремля.

За словами голови МЗС, Росія нібито залишається відкритою для політико-дипломатичного подолання війни, але має йтися про міцний мир, а не про перемир'я.

Джерело матеріала
loader
loader