Росіяни атакували дронами Дніпропетровщину, серед постраждалих дві 13-річних дівчинки
Росіяни атакували дронами Дніпропетровщину, серед постраждалих дві 13-річних дівчинки

Росіяни атакували дронами Дніпропетровщину, серед постраждалих дві 13-річних дівчинки

У ніч на 14 липня російські окупанти спрямували на Дніпропетровську область безпілотники. Як повідомив голова ОВА Сергій Лисак, 10 з них, за інформацією ПвК, збили оборонці неба. Але є і влучання у двох районах.

У Дніпровському постраждали троє людей. Всі госпіталізовані. Дві 13-річні дівчинки у стані середньої тяжкості. 51-річний чоловік – "важкий".  

- Зайнялися 3 будинки, 2 гаражі, 4 господарські споруди та ліс. Знищені 7 авто, ще 4 – пошкоджені. На Криворіжжі також виникла пожежа. Понівечена інфраструктура. Нікопольщину російська армія атакувала FPV-дронами та артилерією. Била по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Загиблих та поранених немає, - розповів Лисак.

  • У ніч на 14 липня росіяни атакували 4 ракетами С-300/400 та 136 дронами. 
  • Раніше кореспондент Коротко про розповідав, що Росія посилює повітряний терор та з'ясовував, звідки стільки дронів та як від них захиститись. 
Джерело матеріала
loader
loader