Через обстріли на Донеччині цьогоріч згоріли 178 гектарів пшениці
Через обстріли на Донеччині цьогоріч згоріли 178 гектарів пшениці

Через обстріли на Донеччині цьогоріч згоріли 178 гектарів пшениці

У Донецькій області цього року через пожежі, які спалахнули внаслідок російських обстрілів, знищено 178 га полів з пшеницею.

Про це повідомляє Донецька ОВА, передає Укрінформ.

«На землях сільгосппризначення та об’єктах агропромислового комплексу з початку року виникло 28 пожеж, з яких – 25 внаслідок влучання дронів, різних видів боєприпасів або уламків від них. Від пожеж на зернових полях Донеччини вже знищено 178 га пшениці», - йдеться у повідомленні.

В ОВА констатували, що під час жнив значних втрат врожаю завдають ворожі обстріли країни-агресорки, яка знищує працю українських хліборобів та намагається посіяти паніку в суспільстві.

Попри це, ризикуючи власним життям, аграрії та рятувальники - працівники Головного управління ДСНС Донецької області - «надають приклад незламності та докладають максимум зусиль для збереження хліба від пожеж», наголосили в обладміністрації.

Як повідомлялося, у 2021 році на Донеччині засівали 1,41 млн га земель. У рік повномасштабного вторгнення площі посівів скоротилися до 406 тис. га. Цьогоріч загальна посівна площа планувалася 198 тис. га, ярих культур було посіяно 137,7 тис. га.

Теги за темою
Обстріл пожежа
Джерело матеріала
loader
loader