ДСНС попереджає: сильна гроза з градом і вітром насувається на Україну
ДСНС попереджає: сильна гроза з градом і вітром насувається на Україну

ДСНС попереджає: сильна гроза з градом і вітром насувається на Україну

Про це розповідає24 Каналз посиланням на ДСНС України. Надзвичайники попереджають про різке погіршення погоди в низці областей України.

Сильна гроза з градом і вітром насувається на Україну

У найближчі три години з утриманням до кінця доби очікуються грози, місцями град та шквали вітру швидкістю 15 – 20 метрів за секунду.

Під загрозою негоди опинилися Чернівецька, Хмельницька, Вінницька, Житомирська, Київська, Черкаська та Одеська області. Через погіршення погодних умов оголошено І рівень небезпеки – жовтий.

У ДСНС наголошують, що така погода може ускладнити роботу енергетичних, будівельних та комунальних служб, а також створити небезпеку для руху транспорту.

Рятувальники закликають громадян бути обережними на вулиці, стежити за прогнозами та уникати перебування під деревами та лініями електропередач під час грози.

Теги за темою
Новини України прогноз погоди ДСНС
Джерело матеріала
loader
loader