/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fb7eb79fac52cf21e50f0e37596757b01.jpg)
На Львівщині через обвал породи у шахті постраждав працівник
У Львівській області вночі 23 липня стався обвал породи на шахті "Червоноградська", один із працівників отримав струс мозку.
Про це повідомив у Фейсбуці Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА, передає Укрінформ.
"23 липня о 01:52 год на ВП "Шахта Червоноградська" державного підприємства Львіввугілля" в результаті обвалупороди один працівник отримав струс головного мозку", - йдеться у повідомленні.
В ОВА поінформували, що постраждалому надали допомогу та доставили в КНП" Центральна міська лікарня Шептицької міської ради".
Як повідомляв Укрінформ, у травні на Львівщині стався обвал на шахті “Надія” у Соснівці, гірник отримав перелом ноги.
Фото: Телеканал 24

