/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3256ec3b5efc022a49bb66a9b9906eab.jpg)
«Олександрія» та «Полісся» програли стартові матчі відбору Ліги конференцій УЄФА
Срібний призер Української Прем'єр-ліги «Олександрія» в польському Катовіце програло сербському «Партизану» - 0:2, передає Укрінформ
Четверта команда УПЛ «Полісся» у словацькому місті Прешов після голу Олексія Гуцуляка на 21-й хвилині у підсумку поступилася «Санта-Коломі» з Андорри - 1:2, передає Укрінформ.
Матчі у відповідь другого кваліфікаційного раунду відбудуться 31 липня.
Переможці пар вийдуть до наступного раунду, а команди, що програють, вибувають з єврокубків.
Як повідомлялося, у третьому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій суперником переможця пари «Олександрія» - «Партизан» стане краща команда у протистоянні «Мідтьюлланд» (Данія) - «Хіберніан» (Шотландія), а переможець пари «Полісся» - «Санта-Колома» зіграє з переможцем пари «Паксі» (Угорщина) - «Марібор» (Словенія). Матчі пройдуть 7 та 14 серпня.
Фото: УЄФА.

