/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fcbd5b01b6135b939b5c6107e38bb6325.jpg)
Таїланд і Камбоджа хочуть миру: Трамп заявив про розмови з прем'єрами країн
Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на допис Дональда Трампа в Truth Social.
Що Трамп сказав про конфлікт Таїланду і Камбоджі?
Американський лідер заявив, що поговорив з прем'єр-міністрами Камбоджі та Таїланду щодо перемир'я війни між країнами. Він вважає, що обидві сторони хочуть негайного припинення вогню та миру.
Ми, випадково, ведемо торгівельні переговори з обома країнами, але не хочемо укладати жодних угод, якщо вони воюють – і я прямо їм про це сказав,
– розповів Трамп.
Спочатку він провів розмову з представником Камбоджі, а згодом зателефонував прем'єру Таїланду. "Я намагаюся спростити складну ситуацію! У цій війні гинуть багато людей, але вона дуже нагадує мені конфлікт між Пакистаном та Індією, який вдалося успішно зупинити", – підсумував президент США.
