Прем'єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що Велика Британія візьме участь у доставці допомоги в Сектор Гази повітряним шляхом.
Це послідувало за заявою Ізраїлю про те, що він дозволить іноземним країнам доставляти допомогу повітряним транспортом найближчими днями. Однак йорданський чиновник заявив, що його країна чекає на дозвіл, щоб розпочати повітряне постачання гуманітарної допомоги, пише BBC.
Хоча скидання допомоги з повітря могло б допомогти, ООН заявляє, що це "найдорожчий і неефективний" спосіб доставити допомогу в регіон, називаючи цей крок "відволікаючим маневром для бездіяльності" ізраїльського уряду.
У той час як попередження про голод в Газі посилюються, Всесвітня продовольча програма ООН також заявляє, що криза нестачі продовольства досягла "нового і вражаючого рівня відчаю", коли майже третина жителів Гази "не їдять протягом декількох днів".
Раніше представник Всесвітньої організації охорони здоров'я на окупованих палестинських територіях Рік Пеперкорн зазначив, що рівень недоїдання в Газі зростає, і голод може мати тривалі наслідки для "цілого покоління". Пеперкорн додав, що "без достатньої кількості поживної їжі, чистої води та доступу до медичного обслуговування ціле покоління постраждає назавжди".