Актор та телеведучий Геннадій Попенко став речником Мінветеранів
Український актор та телеведучий Геннадій Попенко став речником Міністерства у справах ветеранів України. Про це повідомили на сайті відомства.
- Тепер він озвучує позицію Міністерства, а також допомагає формувати мову і підходи, якими держава звертається до ветеранів, ветеранок та суспільства, — розповіли про роботу Попенка у Мінветеранів.
Також серед обов'язків речника — пояснення нових державних сервісів, участь у підготовці публічних заходів, реагування на інформаційні запити, підтримка в створенні зрозумілої, доступної комунікації, в якій немає зайвої складності або відстороненості.
У відомстві розповіли, що Геннадій Попенко добровільно мобілізувався у 2022 році після деокупації Київщини. Служив солдатом, виконував завдання з відбиття дронових і ракетних атак, долучався до розмінування та охорони стратегічних об’єктів.
Згодом продовжив службу в 59-й окремій мотопіхотній бригаді, а потім — у складі резервного підрозділу.
На Запорізькому напрямку очолював мобільну групу Культурного десанту — ініціативи, що об’єднує військовослужбовців творчих професій для посилення морально-психологічного стану побратимів. Паралельно Геннадій Попенко відповідав за організаційний бік роботи.
- Така робота не героїчна, але вона необхідна, — каже він.
У 2024 році Геннадій Попенко зазнав травми коліна, після чого переніс операцію, а курс реабілітації триває й нині.
Геннадію Попенку 46 років. Щопонеділка на телеканалі “2+2” виходять випуски проєкту «Загублений світ», одним із ведучих якого він є. У 2022 році Попенко з родиною пережили окупацію в Іванкові на Київщині. У червні того ж року він пішов служити в ЗСУ. У листопаді 2024 році він отримав травму коліна під час тренувань на Запорізькому напрямку. Телеведучому встановили титанову пластину. 19 травня 2025 року Попенко повідомив, що його списали зі служби.
Фото: mva.gov.ua
ISW пояснив, як американські ракети Tomahawk вплинуть на перебіг війни
Створення Космічних військ. Залужний пояснив, чому це важливо
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F7d1efb3f6b77dbd5019a60f54943ffbb.jpg)
РФ атакує Україну ударними дронами з новою стратегією: у Le Monde дізналися деталі
ДПСУ заявила, що розформовує підрозділ Касьянова через неефективність
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F9f83c188b2ca27521908dafe2e21db38.jpg)
ППО знешкодила 83 зі 116 безпілотників, якими росіяни з вечора атакували Україну
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F18626607656c67614a421005eb58da76.jpg)
Більшість дронів не досягла цілі: як вночі відпрацювала ППО
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F62be5ad13218f1613afa4dbfce409d9e.jpg)