Трамп у присутності Стармера заявив, що зменшити ультиматум Путіну у 50 днів
Трамп у присутності Стармера заявив, що зменшити ультиматум Путіну у 50 днів

Трамп у присутності Стармера заявив, що зменшити ультиматум Путіну у 50 днів

Президент США Дональд Трамп заявив, що збирається зменшити дедлайн ультиматуму, який він оголосив Росії для припинення вогню в Україні. Про це він заявив перед зустріччю з премʼєр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.

- Я розчарований президентом Путіним... Я скорочу ті 50 днів, які я йому дав, до меншої кількості, бо думаю, що вже знаю відповідь на питання, що станеться, — сказав Трамп.

Президент США зазначив, що домовленості для припинення війни "досягали вже неодноразово", але потім Путін їх порушував обстрілами українських міст зокрема столиці Києва, унаслідок чого люди гинули у своїх домівках.

.@POTUS on Russia and Ukraine: "I'm disappointed in President Putin ... I'm going to reduce that 50 days that I gave him to a lesser number because I think I already know the answer what's going to happen." pic.twitter.com/ClEDJcfFRz

— Rapid Response 47 (@RapidResponse47) July 28, 2025

  • 14 липня Трамп дав президенту РФ Володимиру Путіну 50 днів на припинення вогню в Україні. Це сталося у Білому домі під час зустрічі з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Президент США заявив, що "дуже незадоволений" Путіним і має намір запровадити "дуже жорсткі мита", якщо угоди щодо припинення вогню в Україні не вдасться досягти протягом 50 днів.
  • Пізніше посадовець Білого дому пояснив CNN, що коли Трамп говорив про "вторинні тарифи", він мав на увазі 100% тарифи на імпорт товарів з Росії та вторинні санкції проти інших країн, які купують російську нафту. 
Теги за темою
Володимир Путін Дональд Трамп
Джерело матеріала
loader
loader