Ретростиль і запас ходу понад 100 км: у США створили недорогий електробайк
Ретростиль і запас ходу понад 100 км: у США створили недорогий електробайк

Ретростиль і запас ходу понад 100 км: у США створили недорогий електробайк

Американський стартап Beachman презентував оригінальний електричний мотоцикл ’64. Він витриманий у ретростилі та має запас ходу до 112 км.

Назва Beachman ’64 говорить сама за себе: новий електробайк виконаний у стилістиці 60-х років. Про це повідомляє сайт Carscoops.

Beachman ’64 – легкий електричний мотоцикл класу Café Racer. Як і належить подібним байкам, у нього короткі крила, вузькі шини, низьке кермо та невелике сідло.

Електричний мотоцикл коштує від $4800

За доплату доступні шкіряні сумки для багажу. Разом із тим, електробайк отримав сучасну світлодіодну оптику та цифровий щиток приладів.

Важливо Із навігацією і запасом ходу 70 км: у продаж надходить кращий електроскутер Honda (відео)

Електромотоцикл Beachman ’64 оснащений мотор-колесом та здатен розвинути швидкість до 72 км/год. Примітно, що він отримав навіть спеціальний позашляховий режим. Дискові гальма встановлені на обох колесах.

Запас ходу Beachman '64 сягає 112 км

На вибір пропонують акумуляторні батареї ємністю 2,88 та 3,6 кВт∙год: запас ходу складає 88 та 112 км, відповідно. Зарядка на 80% від домашньої електромережі займає 3 години.

Купити електробайк Beachman ’64 можна за ціною від 4800 доларів, тобто він коштує на рівні бюджетних бензинових мотоциклів.

Раніше Фокус розповідав про найдешевші електроскутери та мопеди у світі вартістю від 140 доларів.

Також ми писали про маловідомий спортбайк Citroen 80-х років.

Джерело матеріала
loader
loader