"Динамо", "Шахтар" та "Полісся" дізналися потенційних суперників у плей-оф кваліфікації єврокубків
"Динамо", "Шахтар" та "Полісся" дізналися потенційних суперників у плей-оф кваліфікації єврокубків

"Динамо", "Шахтар" та "Полісся" дізналися потенційних суперників у плей-оф кваліфікації єврокубків

У понеділок, 4 серпня, відбулося жеребкування вирішального раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій, за підсумками якого суперників отримали українські клуби

Зміст

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА

Жеребкування відбулося у штаб-квартирі Союзу європейських футбольних асоціацій у Ньоні (Швейцарія). Потенційним суперником "Динамо" у плей-оф Ліги чемпіонів стане переможець пари "Лех" (Польща) - "Црвена Звезда" (Сербія). "Шахтар" у Лізі Європи може зіграти з турецьким "Самсунспором", а "Полісся" у Лізі конференцій - з італійською "Фіорентиною".  

Для цього українським командам треба пройти третій відбірковий етап, де кияни зустрінуться з кіпрським "Пафосом", донеччани - з грецьким "Панатінаїкосом", а житомирці - з угорським "Пакшем". У разі поразки у ЛЧ кияни продовжать виступи у Лізі Європи, де на них чекатиме переможець протистояння між "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) та "Хамрун Спартанс" (Мальта), який динамівці вибили на другому раунді кваліфікації ЛЧ. Якщо "Шахтар" програє афінцям у ЛЄ, то потрапить у третьому за статусом євротурнірі на невдаху пари "Серветт" (Швейцарія) - "Утрехт" (Нідерланди). 

  • 29 липня у польському Любліні "Динамо" розгромило "Хамрун Спартанс" на попередньому етапі відбору Ліги чемпіонів. 
  • 31 липня "Шахтар" обіграв турецький "Бешикташ" у матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації Ліги Європи. 
  • А "Полісся" цього ж дня у кваліфікації Ліги конференцій перемогло "Санта-Колому" з Андорри.
Теги за темою
Новини Спорт Шахтар Ліга чемпіонів Ліга Європи
Джерело матеріала
loader
loader