/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Ffb67259734b369589ae111ec23d47c8d.jpg)
68-річна Оксана Білозір неочікувано заявила про бажання знову очолити Мінкульт
Оксана Білозір / © instagram.com/oksana_bilozir
Народна артистка України Оксана Білозір висловилася про нову тимчасову очільницю Міністерства культури і пригадала свій досвід на посаді.
10 днів тому Уряд України призначив Тетяну Бережну тимчасово виконувачкою обов’язків міністерки культури та стратегічних комунікацій на період трансформації міністерства. Оксана Білозір, яка й сама свого часу обіймала цю посаду, вперше прокоментувала зміни в Мінкульті. Артистка переконана, що Тетяна не затримається на цій посаді. Що ж стосується порад очільниці, хоч і тимчасовій, то співачка їх давати не планує.
"Ніяких порад я їй давати не буду. Кожен має свій шлях. Лише бажаю їй зробити багато гарних справ, поки вона має цей унікальний момент. Я думаю, вона на цій посаді не надовго. Вона ж просто виконуюча обов'язки міністра, тобто офіційно міністр ще не призначений", — сказала Білозір у розмові з ТСН.ua за лаштунками "Музичної платформи".
Оксана Білозір, Тетяна Бережна
"Я би з задоволенням повернулася, бо я знаю, що робити на цій посаді, в цій системі. Це частина моєї історії. Але, повірте, до мене точно не звернуться. Я — не член їхньої команди і близько - ні по духу, ні по світогляду. Я — україноцентрична і не заспівала жодної російськомовної пісні за все своє творче життя, а я на сцені вже більше 45 років. Щодо такого короткого терміну роботи на цій посаді, то ви самі знаєте, чому так сталося. Мене ж отруїли, я була при смерті. І ще потім три роки була на інвалідності. На той момент я це приховувала, бо мені треба було вижити. Я ж боролася за життя, якого мене хотіли позбавити. А якби все було в порядку, повірте, я би ще довго була міністром культури", — зізналася Білозір у розмові з ТСН.ua.
Раніше Білозір розповідала, що досі не спілкується з колишнім чоловіком.

