Україна виграла перше "золото" на Всесвітніх іграх-2025 у спортивній акробатиці
Українські акробати Єфросинія Кривицька та Іван Лабунець здобули золоті медалі Всесвітніх ігор 2025 року в дисциплініспортивна акробатика. Про це повідомляє "Чемпіон".
Фінал змагань серед змішаних пар відбувся 8 серпня у китайському місті Ченду. Кривицька та Лабунець виступали у вирішальному раунді, де боролися за найвищу нагороду. Їхня програма отримала найвищі бали за складність та техніку виконання, а у категорії артистичності український дует розділив друге місце з командою з Португалії.
За сумою всіх показників українці набрали 29,110 балів, що забезпечило їм перше місце та титул чемпіонів Світових ігор-2025 року. З помітною перевагою наші спортсмени обійшли конкурентів із Португалії та Ізраїлю, які посіли друге та третє місця. Представники Азербайджану залишились без медалей.
Результати фіналу (змішані пари, спортивна акробатика):
- Україна (Єфросинії Кривицька/Іван Лабунець) – 29,110;
- Португалія – 28,540;
- Ізраїль - 28,250;
- Азербайджан - 27,390.
Це вже друге досягнення України на Всесвітніх іграх-2025 у спортивній акробатиці. Раніше "срібло" принесли Ангеліна Чернявська та Рузанна Вечерук.
- 20 липня збірна України з художньої гімнастики здобула першу золоту медаль на Всесвітній Універсіаді, перемігши у фіналі групових вправ із 3 м'ячами та 2 обручами.
- 3 серпня Марина Гладун та Тетяна Лазаренко стали першими в історії українками, які виграли фінал чемпіонату Європи з пляжного волейболу.

