/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F5e32cf34d89d4b0f9598291da45299d0.jpg)
У США на коксохімічному заводі стався вибух: є загиблий і постраждалі
Місцева влада закликала жителів залишатися в будинках, максимально ізолюватися, зачинити вікна й двері.
Поліція округу Аллегені підтвердила, що серед постраждалих одна особа загинула, ще десятеро отримали різні травми. Рятувальникам вдалося витягнути одну людину з-під завалів, тоді як ще одна наразі вважається зниклою безвісти. Іноземні джерела повідомляють, що після початкового вибуху на заводі сталося кілька повторних спалахів.
Генеральний директор U.S. Steel Девід Беррітт заявив, що компанія активно співпрацює з місцевими органами влади для встановлення причин інциденту. На заводі в Клертоні працює близько 1300 осіб, і вибух спричинив значну небезпеку для працівників та навколишніх районів.
Місцева влада закликала жителів будинків у радіусі 1,6 кілометра від заводу залишатися всередині, максимально ізолюватися, зачинити вікна й двері та увімкнути системи вентиляції або кондиціонування повітря для додаткового захисту. Попри це, Департамент охорони здоров’я Аллегені зазначив, що моніторинг якості повітря не показав перевищення рівня забруднення в зоні впливу катастрофи.

