/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F1cb9708169246ac3a44033f645957733.jpg)
"Холостяк-14" під прицілом: українці викрили учасницю, яка не дійшла до фіналу з Тарасом Цимбалюком
Новий сезон "Холостяка" ще навіть не вийшов на екрани, а інтриги вже вирують на повну.
Український блогер та пліткар Богдан Беспалов підлив масла у вогонь фанатських обговорень, виклавши відео з кількома жінками, які, за його словами, змагалися за серце головного героя 14-го сезону.
Він зауважив, що цього року учасниці підписали більш жорсткі контракти, тож тримають язики за зубами. Зйомки, до речі, відбувалися в мальовничому Буковелі.
Та головна “бомба” — ім’я однієї з дівчат, яка не змогла дістатися фіналу. Беспалов стверджує, що це модель на ім’я Каміла. У неї понад 5 тисяч підписників в Instagram, де вона ділиться знімками з подорожей та фото зі Львова, Івано-Франківська і Києва.
"Познайомтесь, це Каміла. На шоу вона затрималася недовго", — додав блогер.
"Холостяк-14" стартує вже цієї осені на СТБ. Цього разу серце дам намагатиметься підкорити 35-річний актор Тарас Цимбалюк — зірка серіалів “Спіймати Кайдаша”, “Чорний ворон” і “Кава з кардамоном”. За словами творців, під його брутальною зовнішністю ховається чоловік, який досі вірить у кохання і чітко знає, чого хоче у стосунках.
Раніше ми повідомляли, що "Вибір зроблено": Цимбалюк вже тримає каблучку для тієї єдиної - "Холостяк-14" стартував з інтриги.
Також стало відомо, що змагання за Тараса Цимбалюка стартують вже незабаром: новий "Холостяк" вже готується

