Російські солдати захопили село Воскресенка Донецької області на новопавлівському напрямку, що межує із Дніпропетровською областю, повідомили аналітики DeepState на своїй сторінці в Telegram-каналі.
На цьому напрямку росіяни також просунулися біля села Маліївка Дніпропетровської області. Окупанти також мали успіх поблизу Кам'янки Харківської області на куп'янському напрямку.
Аналітики уточнюють ситуацію біля Дачного на Дніпропетровщині. Вчора в Інституті вивчення війни вказали, що українські військовівибили росіян із цього села. На карті нині воно позначено в "сірій зоні".
У Генштабі сьогодні повідомили, що українські військовізвільнили селище Удачне в районі Покровська. Окрім цього, нещодавно ЗСУ деокупували на цьому напрямку селище Новоекономічне та встановили там український прапор.