/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F7ea4db9f0547fd126e44de1b943cc9f7.png)
ЗСУ звільнили селище на Донеччині і встановили український прапор
Встановлення українського прапора в селищі Удачне / © скриншот з відео
Українські військові з полку «Скеля» звільнили від російських окупантів селище Удачне Донецької області та встановили там національний прапор.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
У Генштабі опублікували відео «зачистки» селища Удачне та встановлення українського прапора. Звільнений від ворога населений пункт розташований на Покровському напрямку.
«Полк Скеля звільнив селище дачне на Донеччині. В прямому контакті і за підтримки засобів ураження було знищено всі опорні пункти ворога», — йдеться у відео від Генштабу.
На кадрах зафіксовано, як українські бійці знищують ворожу позицію пострілом з гранатомета.
Протягом двох тижнів штурмові групи поетапно «зачистили» будинок за будинком в Удачному та підняли над селищем український прапор.
До слова, за оцінками аналітиків DeepState у серпні російські війська окупували 464 кв. км території України. Це на 18% менше, ніж попередніми місяцями. За останні майже три роки війни загальний приріст захоплених ворогом українських територій фактично дорівнює нулю.
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

