Стали відомі подробиці подвійного вбивства на Львівщині
Стали відомі подробиці подвійного вбивства на Львівщині

Стали відомі подробиці подвійного вбивства на Львівщині


Розпочато два кримінальні провадження – за фактом умисного вбивства та за фактом самогубства.

В автосервісі у селі Підрясне Львівського району чоловік, який орендував приміщення, застрелив орендодавця і потім наклав на себе руки. Про це управління Нацполіції у Львівській області в п’ятницю, 12 вересня.

“Попередньо встановлено, що 33-річний мешканець Львівського району, який орендував приміщення автосервісу, спочатку вистрелив в орендодавця – 39-річного львів’янина, а потім здійснив постріл собі у груди. Від отриманих поранень обидва померли на місці події”, – йдеться у повідомленні.

На місці злочину вилучено знаряддя вбивства – карабін Сайга, який відправили на експертизу.

Вказано, що за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури міста Львова два кримінальні провадження: за фактом умисного вбивства та за фактом самогубства (ст. 115 ККУ).

На місці працюють прокурори, слідчі та криміналісти.

Раніше у п’ятницю тало відомо, що поблизу Львова сталась стрілянина у будівлі автосервісу, загинули двоє людей.

Також увечері 31 серпня у Львові сталася стрілянина. Тоді між місцевим жителем та ще двома чоловіками виник конфлікт, у результаті якого він здійснив в їх бік три постріли з пневматичного пістолета.



Теги за темою
Україна поліція фото Вбивство Львівська область
Джерело матеріала
loader