На Херсонщині внаслідок обстрілів РФ загинули двоє цивільних
На Херсонщині внаслідок обстрілів РФ загинули двоє цивільних

На Херсонщині внаслідок обстрілів РФ загинули двоє цивільних

Російські військові обстріляли з артилерії село Микільське, а в селищі Білозерка скинули вибухівку, внаслідок чого загинули двоє мирних жителів.

Про це повідомила в ТелеграміХерсонська обласна прокуратура, передає Укрінформ.

“15 вересня близько 15:00 військові армії РФ обстріляли село Микільське на Херсонщині з артилерійської зброї. Травми, несумісні з життям, отримав 73-річний чоловік. У момент ворожої атаки він перебував на подвір'ї”, - йдеться в повідомленні.

У селищі Білозерка, додали в прокуратурі, близько 15:40 російські військові скинули вибухівку на цивільний автомобіль, унаслідок чого загинув чоловік, який перебував у авто.

Олешківська окружна прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину, що призвів до загибелі людини (ч. 2 ст. 438 КК України).

Прокурори спільно зі слідчими продовжують документувати воєнні злочини, скоєні військовими РФ.

Як повідомляв Укрінформ, у Херсонській області стало відомо про ще двох людей, які постраждали від російських обстрілів минулої доби.

Теги за темою
війна Обстріл
Джерело матеріала
loader
loader