До 15 років ув’язнення засудили підпалювача об’єктів інфраструктури та авто військових
До 15 років ув’язнення засудили підпалювача об’єктів інфраструктури та авто військових

До 15 років ув’язнення засудили підпалювача об’єктів інфраструктури та авто військових

До 15 років ув’язнення засудили підпалювача об’єктів інфраструктури та авто військових - Фото 1

За публічного обвинувачення прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури чоловіка визнано винним у вчиненні з метою ослаблення держави підпалу, спрямованого на зруйнування об’єктів, які мають важливе народногосподарське значення, перешкоджання законній діяльності військових формувань в особливий період та пошкодження майна шляхом підпалу (ч. 2 ст. 113, ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 194 КК України).

Прокурори довели в суді, що переселенець з тимчасово окупованої території наприкінці минулого року під час спілкування з представником рф у мережі Telegram отримував регулярні завдання щодо знищення об’єктів критичної інфраструктури, адміністративних будівель та автомобілів військовослужбовців.

За вказаний період засуджений здійснив підпали ряду об’єктів енергетики, зв’язку, адмінбудівель та двох автівок військовослужбовців у обласному центрі.

У судовому засіданні чоловік пояснив, що в такий спосіб він хотів заробити. Його засуджено до п’ятнадцяти років позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Офіс Генерального прокурора

Tweet
Джерело матеріала
loader