/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2Fb2a2ddadf7e9704b4e40b8925a3f8b1e.jpg)
У Миколаєві засудили чоловіка, який позбавив життя знайомого
Подія сталась цьогоріч у травні в одному з мікрорайонів обласного центру. Тоді під час вживання спиртних напоїв між обвинуваченим та його товаришем стався конфлікт. У ході якого, зловмисник ножем наніс знайомому ударів в область шиї та руки, коли той захищався. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер на місці події. Днями суд призначив чоловікові покарання – 12 років ув’язнення.
Після того, як фігурант завдав смертельних ножових поранень 64-річному знайомому, він зателефонував та повідомив про скоєне операторам спецлінії 102. На місці події поліцейські слідчо-оперативної групи відділення поліції № 3 Миколаївського райуправління з’ясували, що злочин стався у помешканні загиблого.
Тоді слідчі поліції, у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, затримали 55-річного зловмисника та повідомили про підозру у скоєнні злочину. Суд обирав йому запобіжний захід у вигляді безальтернативного тримання під вартою.
Нині за вироком суду обвинуваченого визнано винним за п. 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство та призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.
Вирок не набрав законної сили.
Процесуальне керівництво здійснювалося Окружною прокуратурою міста Миколаєва.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Tweet
