На Новопавлівському напрямку ворог в паніці шукає порятунок від українських дронів
На Новопавлівському напрямку ворог в паніці шукає порятунок від українських дронів

На Новопавлівському напрямку ворог в паніці шукає порятунок від українських дронів

На Новопавлівському напрямку характер бойових дій останнім часом суттєво змінюється. Ворог продовжує активні штурмові дії, але намагається знайти ефективні способи протидії дронам українських Сил оборони.

Про це розповів керівник медіагрупи 413-го батальйону "Рейд" Сил безпілотних систем Олексій Годзенко в ефірі Армія TV.

За його словами, техніка ворогом зараз залучається вкрай мало — не тільки броньована, а й легка.

"Буханкоцид, це вічне, це прекрасне, і робиться нашими пілотами регулярно", — зауважив Годзенко.

Українські дронарі ефективно знищують малі піхотні групи противника, а також мотоцикли та квадроцикли.

Фахівці підрозділу працюють над тим, щоб штурмова піхота росіян взагалі не доходила до позицій Сил оборони. Зважаючи на це, окупанти намагаються хоч якось протидіяти українським безпілотникам.

"Чому активно використовуються, наприклад, ті самі мотоцикли на штурмах? Бо ціль, яка швидко рухається. Вони використовують і системи радіоелектронної боротьби, використовують стрілецьку зброю, мисливську стрілецьку зброю, яка є ефективною проти дронів. Втім, не завжди та 'обізяна' може влучити в дрон. І тому вона вмирає", — пояснив керівник медіагрупи.

Зміна тактики російських військ свідчить про ефективність роботи українських дронарів, які змушують противника відмовлятися від використання техніки та шукати нові способи ведення бойових дій.

Джерело матеріала
loader
loader