Москву атакують безпілотники - соцмережі
Москву атакують безпілотники - соцмережі

Москву атакують безпілотники - соцмережі

Влада Москви підтвердила атаку безпілотників на столицю РФ.

Про це повідомив телеграм-канал Baza з посиланням на повідомлення мера Москви, передає Укрінформ.

У повідомленні зазначається, що протиповітряна оборона Міноборони РФ відбиває атаку безпілотних засобів, які атакують Москву, «всі екстрені служби перебувають «на місцях».

Про вибухи повідомляли в районах: Павелецька, Солнцево, Царицино, Очакове, Південне Бутове, Чертанове, Кунцеве, Нові Черемушки, Хорошівська.

За даними телеграм-каналу Baza, в аеропорту Шереметьєво затримуються 9 рейсів, тоді як у Внуково - 6, у Домодєдово - 3.

За повідомленням BBC, у Росавіації спростували інформацію про закриття московських аеропортів. При цьому підтверджується введення «тимчасових обмежень» в аеропорту Шереметьєво.

Тим часом очільник мерії Москви повідомив, що кількість збитих БпЛА сягнула 9 дронів, зазначає BBC.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 20 вересня дрони атакували Саратовський та Новокуйбишевськийнафтопереробні заводи Росії. На території обох підприємств виникли пожежі.

Перше фото ілюстративне

Теги за темою
Росія Москва
Джерело матеріала
loader
loader