Том Голланд отримав струс мозку під час виконання трюку - зйомки "Людини-павука" призупинено
Британський актор Том Голланд отримав травму голови під час виконання трюку на зйомках фільму "Людина-павук: Новий день". У артиста діагностували легкий струс мозку під час студійних зйомок у Лондоні у п'ятницю, 19 вересня, після чого він був доставлений у лікарню. Про це пише Daily Mail.
Як повідомляє ЗМІ, батько артиста Домінік заявив журналістам, що Голланд деякий час не зніматиметься в картині - зйомки з Томом припинені, щоб дати актору час відновитися. Незважаючи на це, через добу Голланд з'явився на публіці разом із коханою Зендеєю, щоб провести захід на підтримку дорослих з обмеженими можливостями від імені благодійної організації, якою він керує разом зі своїми трьома братами.
Голланд грає Людину-павука/Пітера Паркера у кінематографічному всесвіті Marvel з 2016 року, коли вийшов фільм "Перший месник: Протистояння". Очікується, що у новому фільмі Зендая знову зіграє роль Мішель Джонс, до неї приєднаються колеги з минулої картини Джейкоб Баталон та Джон Фавро, а також Марк Руффало, Майкл Мандо та Джон Бернтал. "Людина-павук: Новий день" вийде у прокат 31 липня 2026 року.

