Трамп кине виклик ООН - Марко Рубіо
Трамп кине виклик ООН - Марко Рубіо

Трамп кине виклик ООН - Марко Рубіо

Марко Рубіо / © Associated Press

Президент США Дональд Трампготовий кинути виклик Організації Об’єднаних Націй через її бездіяльність у світі.

Про це заявив держсекретар США Марко Рубіо, передає Clash Report.

За його словами, ООН “нічого не робить”, тоді як у світі тривають війни та кризи.

Рубіо наголосив, що у війні Росії проти України саме президент США бере на себе тягар спроб її припинити, а ООН не відіграє жодної ролі. Так само й у конфлікті в Газі, де Ізраїль протистоїть ХАМАС, – ООН залишилася осторонь.

Він також згадав Гаїті, яке, за його словами, захопили банди. США закликають ООН діяти, проте Китай може заблокувати будь-які кроки, зводячи зусилля нанівець.

“Президент кине виклик ООН, аби вона нарешті знайшла своє значення, свою мету та свою корисність. Нині організація не виконує своєї роботи і лише витрачає величезні кошти”, – заявив Рубіо.

Він додав, що сьогодні всі світові лідери прагнуть зустрічей із Трампом, а деякі навіть “благають потиснути йому руку”.

Дмитрівська поминальна субота 2025 року / © Pixabay

Читати публікацію повністю →

Mercedes / © pixabay.com

Читати публікацію повністю →

Марк Рютте / © Associated Press

Читати публікацію повністю →

Надя Дорофєєва

Читати публікацію повністю →

Джерело матеріала
loader
loader