У мережі розрісся скандал через те, що Ердогану вимкнули мікрофон в ООН: чому так сталося
У мережі розрісся скандал через те, що Ердогану вимкнули мікрофон в ООН: чому так сталося

У мережі розрісся скандал через те, що Ердогану вимкнули мікрофон в ООН: чому так сталося

Підозрювали у саботажі Ізраїль. Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на Clash Report.

Чому Ердогану вимкнули мікрофон в ООН?

У ООН вимикали мікрофон лідерам Туреччини та Індонезії на конференції ООН по розв'язанню палестинського питання та імплементації рішення про 2 країни (Ізраїль та Палестину).

ЗМІ спочатку писали про саботаж Ізраїлю, але потім в управлінні комунікацій Туреччини пояснили, що сталося.

Мікрофон Ердогану вимикали через процедуру. Лідери мали 5 хвилин та промову, інші – 3 хвилини. Оплески у залі призвели до того, що Ердогану таки дали договорити.

Радбез ООН збирався через російські літаки в Естонії: що відомо

  • Міністр закордонних справ Великої Британії заявила, що сили Великої Британії та НАТО протистоятимуть російським літакам, якщо це буде потрібно.

  • Представник Росії в Раді Безпеки ООН Дмитро Полянський, коментуючи звинувачення, заявив, що європейські лідери "ненавидять" Росію.

  • Міністр закордонних справ Нідерландів, виступаючи від імені трьох країн Бенілюксу, також "найрішучіше засудив ці порушення". Він наголосив, що це стається вже не вперше, й ігнорувати такі дії не можна.

  • Голова МЗС Німеччини Йоганн Вадефуль назвав інцидент в Естонії "небезпечною ескалацією з боку Росії" та "грубим порушенням міжнародного права".

Теги за темою
Ізраїль ООН
Джерело матеріала
loader
loader